Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Kancelaria Paczuski Taudul została oficjalnym partnerem Fundacji Aktywnego Rozwoju. Ta współpraca idealnie wpisuje się w misję spółki i jednocześnie naszej fundacji.
Kancelaria Paczuski Taudul zawsze chętnie angażuje się w działania mające na celu wsparcie osób potrzebujących, dlatego też od lat Kancelaria, jak i jej pracownicy i współpracownicy, uczestniczą w licznych inicjatywach charytatywnych – mówi Andrzej Paczuski, Prezes Zarządu, Partner Zarządzający w kancelarii Paczuski Taudul Doradcy. – W odpowiedzi na potrzeby dzieci i młodzieży, z przyjemnością nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Aktywnego Rozwoju, która pomaga w procesie wyrównywania szans społecznych, kształtuje oraz aktywizuje najmłodszych pomagając spełniać ich sportowe marzenia.

To najważniejsze cele naszej fundacji, a dodatkowo łączymy pielęgnację zdrowego trybu życia z troską o środowisko.

Wszystko robimy z myślą nie o nas, a o beneficjentach działań fundacji i ta sama idea przyświeca każdemu z naszych partnerów – mówi Magdalena Fularczyk-Kozłowska, Prezes Zarządu Fundacji Aktywnego Rozwoju i mistrzyni olimpijska w wioślarstwie. – Suma naszych doświadczeń, wiedzy i kompetencji pozwala realizować nam misję i założenia statutowe profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół, bo tylko wtedy praca ma sens. To właśnie dzięki takiemu podejściu osiągnęłyśmy razem z Kasią Skowrońską sportowe szczyty. Jeszcze raz dziękuję Kancelarii Paczuski Taudul przede wszystkim w imieniu uczestników naszych programów i beneficjentów działań fundacji – razem naprawdę możemy więcej!

Niezmiennie, zakres naszych działań jest wykładnią wspólnych pasji i zainteresowań. Obecnie cały czas przygotowujemy się do realizacji autorskich programów, przede wszystkim programu rozwoju dyscypliny PIŁKA-SIATKA-MISTRZ oraz programu EKOAKTYWNI – cyklu turniejów, którego celem jest kształtowanie i popularyzacja postaw proekologicznych i ochrony środowiska wśród dzieci, młodzieży i ich rodziców.

Cele Fundacji obejmujące między innymi zapobieganie wykluczeniu społecznemu poprzez upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży wartości, jakie niesie sport, oraz propagowanie zdrowego stylu życia i ekologii naszym zdaniem znakomicie wpisują się w wyzwania współczesnego świata – dodaje Andrzej Paczuski, Prezes Zarządu, Partner Zarządzający w kancelarii Paczuski Taudul Doradcy. – Zgodnie z wyznawaną zasadą, że dzieci nas nie słuchają a naśladują, w naszym przekonaniu nikt lepiej nie sprosta tym wyzwaniom niż znakomite mistrzynie, które swoją postawą na arenach sportowych udowodniły, że każde wyzwanie można zakończyć sukcesem.

Wszystkie informacje na temat naszego partnera można znaleźć na stronie internetowej www.ptpodatki.pl.